Nedostatek skladových zásob - únor 2017

Vážení obchodní partneři,

již před Vánoci  se naše společnost potýkala s extrémním nedostatkem skladových zásob, jak možná víte. Všichni naši zaměstnanci pracovali přesčas a bylo pro nás velmi obtížné vyřídit všechny objednávky.

Po Vánocích se situace příliš nezlepšila, na začátku února jsme stále vyráběli pouze do přijatých objednávek a stav skladových zásob se u většiny našich produktů rovnal nule. Zjistili jsme všechny možnosti, jak navýšit výrobu, a zároveň jsme ve výrobě zavedli nový systém na zadávání výroby - software, který jsme vyvíjeli už od listopadu.

Posílili jsme počet pracovníků ve výrobě a po dvou týdnech využívání nového systému se zdá, že se situace vyvíjí správným směrem. Naplňují se skladové zásoby a zdá se, že brzy budeme moci opět rychle a efektivně vyřizovat objednávky.

Dodací doba všech fakturovaných objednávek, včetně velkoobchodních objednávek, je nyní až 15 pracovních dní. Věříme, že se dodací lhůta začne brzy snižovat.

Jsme však stále nuceni pozastavit zásobování konsignačních skladů. Nemůžeme dodávat zboží na konsignační sklady, když na našem vlastním skladě není dostatek zboží, a čekací doba na objednávky je až 15 pracovních dnů. Zboží na konsignační sklady začneme znovu dodávat nejpozději v polovině března.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se situace brzy stabilizuje.